• عدم همکاری پزشکان موجب تعطیلی پزشکی قانونی شهرستان فردوس خواهد شد.

   مدیرکل پزشکی قانونی خراسان جنوبی گفت:

   عدم همکاری پزشکان موجب تعطیلی پزشکی قانونی شهرستان فردوس خواهد شد.

   عدم همکاری پزشکان موجب تعطیلی پزشکی قانونی شهرستان فردوس خواهد شد.

   مدیر کل پزشکی قانونی خراسان جنوبی گفت: با توجه به عدم تمایل به استخدام پزشکان در پزشکی قانونی فردوس، ارائه خدمات به مراجعین در شهرستان فردوس با توجه به شرایط موجود با مشکل مواجه خواهد شد و درصورت عدم همکاری پزشکان معاضدتی منجر به تعطیلی آن مرکز خواهد گردید.

   دکتر مصطفی جعفرزاده به منظور پیگیری مشکلات پزشکی قانونی شهرستان فردوس بویژه عدم همکاری پزشکان در مورخ 25/5/97 با حضور در محل دادگستری شهرستان با رئیس دادگستری شهرستان، دادستان شهرستان سرایان، رئیس بیمارستان شهید چمران فردوس،نمایندگان فرماندار و فرماندهی انتطامی و شورای شهر شهرستان فردوس از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

   وی افزود: اداره کل پزشکی قانونی خراسان جنوبی آمادگی کامل جهت هرگونه همکاری به منظور جذب پزشک قانونی در شهرستان فردوس را در راستای رفع اطاله دادرسی و تسریع در ارائه خدمات به مردم شریف آن منطقه و جلوگیری از هزینه های ایاب و ذهاب و ... را دارد و انشاالله با همت و همکاری مسئولین شهرستان در صورت معرفی پزشک متقاضی تعهد همکاری با پزشکی قانونی در اسرع وقت پس از طی مراحل گزینش و آموزش به طور تمام وقت در مرکز پزشکی قانونی شهرستان فردوس فعالیت خواهد نمود.

   لازم بذکر است مسئولین شهرستان قول مساعدت و همکاری را جهت معرفی پزشک به منظور همکاری با پزشکی قانونی شهرستان فردوس در راستای حل مشکلات مردم را دارند./

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: